همیشه موقع پاک کردن یه چیزی دو دلم

موسو میبرم روی دیلیت و دوباره برمیگردم چون می ترسم که پشیمون شم

موقع پاک کردن چتای اونم _ چون آخرش یه چیزی بهم گفت که درست یادم نی ولی یادمه که خیلی عصبانی و ناراحت شدم بیشتر از اون از خودم عصبانی شدم که ج شو ندادم _ همش می رفتم که پاک کنم و همش دلم نمیومد ولی آخرش کلکشو کندم و پاکش کردم که نه اسمش باشه نه چتاش

ولی بعدش دلم تنگ شد . چند بار مرور کرده بودم اون چتارو ولی بازم دلم می خواست باشن تا بازم مرورشون کنم . دلم می خواست بازم برم به اون اولین پی امی که .

البته زیادم پشیمون نیستم . شایدم اصلا

من تا حالا چیزای مهم تری رو هم کشتم .

من می تونم بیشتر از چیزی که هر کسی فکرشو می کنه هم سنگ باشم . البته خودم نمی خوام .

یه موقعی بود یه دوستی داشتم که خییلی وابسته ش بودم ینی همه چیو تقریبا می گفتم بهش واسه ی من خواهر بود اونو نمی دونم . اون رفت منم جاش بودم شاید می رفتم . احتمالا الان یه ذره هم به یاد من نیست . قصه ها دارم با این دوستم . آدمی بود که باهاش راحت بودم . حالم خوب بود باهاش

کلا اون روزا خوب بودن .

ازش چند تا یادگاری دارم . یادگاریایی که من به اون دادم گم شد البته

هنوز یادگاریاشو دیلیت نزدم . هنوز تو کمدمن . ولی سراغشونم نرفتم

ولی عکساشو .

عکساشو دیلیت زدم . قبلنا همیشه فکر می کردم یه روز دوباره می بینمش .

خیلی وقته که بهش فکر نمی کنم

چون به این نتیجه رسیدم هر چی بیشتر بهش فکر کنم بیشتر نابود میشم

چون فهمیدم توی این دنیا که هیچ توی همین زندگی کوچیک واحمقانه خودم اونقدر درد هست که اگه بخوام فکر کنم

الان داشتم به این فکر می کردم که اینجا رو پاک کنم

نمی دونم چند بار باید برم و بیام که آخرش پاکش کنم ولی پاکش می کنم

می دونی چیه ؟ . خاطره ها باید نخونده پاک شن .

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

راد چنلز | مرجع کانال و پیج های شبکه های اجتماعی پمپ هيدروليک کوماتسو پرسمان ذهن و خیال (صدر - فواد) گروه آموزشی اعتماد جم رایگان روزی صد جم دی کیو شاپ تا همیشه Joshua خرید آنلاین لباس زنانه سایز بزرگ